:-)Doğanın Huzur Dolu Renkleri(-:


« | Başlangıç | »

BURÇLAR

KOÇ

koc.jpg Karşınızdaki kimselere iyi niyetle yaklaşmaya çalışmanızda fayda yok. Sizin için en iyisi ilgisiz kalmaktır. Bırakın karşınızdakiler size yaklaşma gereği duysunlar. Aksi takdirde yanlış değerlendirileceksiniz. Bugün kısa yolculuklarda şanssızsınız. Her tür aksilik olabilir. Huysuzluğu tutmuş birisine bazı konuları izah etmek zorunda kalabilirsiniz. Bu durumda onun fazla üzerine gitmeyip, konuyu mümkün olduğu kadar kısa kesmeniz gereklidir. Aile içi görüşmelerde ciddi konuları tartışmaktan kaçınmalı, bu gibi şeyleri sonraya bırakmanın bir yolunu bulmalısınız.

_______________________________________________________________

BOĞA 

boga.jpgÇevrenizdeki kişi ve olaylara karşı fazla meraklı davranışlar içinde olmaktan kaçınmalı, daha doğrusu merakınızı belli etmemelisiniz Eğer siz üzerine giderseniz bir çok şeyi sizden saklayabilirler ya da yanlış yansıtabilirler. Halbuki bunlar sizi doğrudan ilgilendiren konulardır. İlgisiz davranırsanız daha fazla şey öğrenebilmeniz mümkündür. Hiçbirşeyi beğenmemek ve sürekli söylenmek gibi tutumlarınız olabilir. Bunun yerine elinizdekinden memnun olup, biraz gayret ederseniz daha kazançlı olursunuz. Nasıl olsa şikayetleriniz hiçbirşeyi etkilemiyor bari kendinize sorun etmeyin.

______________________________________________________________

İKİZLER 

ikiz.jpgUnuttuğunuz bazı ufak işler başınıza bela olacak derecede büyüyebilirler. Aslında saçma sapan olan bir sürü şey gereksiz yere zamanınızı alıp sizi bezdirebilir. Ufak şeyleri ihmal etmez ve zamanında yaparsanız bu gibi sorunlarınız olmaz.. Yakınınız olan yaşlı bir kadın yüzünden bazı sıkıntı veya üzüntüleriniz olabilir. Bugün duygularınızı açabilmeniz veya anlatabilmeniz zordur. Maddi açıdan hassassınız. Dolandırılmanız, boşa para sarfetmeniz olasıdır. Aşırı savurgan olabilirsiniz.

_______________________________________________________________

YENGEÇ 

yengec.jpgİhmal ettiğiniz konuları ele alıp, hepsinde gerekli düzeltmeleri yapmanıza uygun sakin bir gündesiniz. Bundan faydalanmaya gayret edin. Özellikle bozuk ya da zayıf giden sosyal ve duygusal ilişkileri düzeltmek için çok uygun bir gün fakat mesleki konularda da başarılı olabilirsiniz. Sosyal ve kültürel faliyetler her zamankinden daha çok zamanınızı alabilir, ancak bu durum sizi sıkmayacak aksine daha çok mutluluk duymanızı sağlayacaktır. Övünebileceğiniz ve çevrenizdeki insanların takdirini toplayabileceğiniz bir gün geçirebilirsiniz.

_______________________________________________________________

ASLAN 

aslan.jpgŞanslı olduğunuz alanı hesaba alarak hareket ederseniz teşebbüslerinizde başarılı olursunuz. Sevdiğiniz bir dostunuzun sizi araması veya evinize misafir gelmesi mümkündür. Fiziksel açıdan dinç ve güçlü, duygusal açıdan zayıf olduğunuz bir gündesiniz. Çok iyi becerebileceğiniz şeylerde bile kendinize güvenememeniz olasıdır. Karşı cins ilişkilerinizde sırf güvensizliğinizden dolayı bazı gaflar yapmanız mümkündür. Ancak merak etmeyin yaptığınız hatalar o kadar da büyütülecek gibi değiller.

_______________________________________________________________

BAŞAK 

basak.jpgBugün yolculuklarda şanslı ve rahatsınız. Olumlu gelişmeler ufuktadır ve her duruma hazır olmalısınız. Eğer siz erkek başaksanız bugün fiziksel olarak güçlüsünüz. Ayrıca bugün yolculuk ve hareketli ortamlarda bulunmaya yatkınsınız. Bir yolculuk esnasında ya da katılacağınız bir davette, çok ilginç kişilerle tanışmanız mümkündür. Bu davette karşı cinsten birisinin özel olarak ilgisine muhatap olabilirsiniz. Hisleriniz mantığınızdan daha güçlü. Biraz romantikleşebilirsiniz. Bu size bir zarar vermez.

______________________________________________________________

TERAZİ 

teraziqq0.jpgYakında oluşacak olan bazı gelişmelerin belirtilerini görebilirsiniz Olabilecekleri en mantıklı şekilde tahmin etmeye çalışmalı ve hazırlıklarınızı yapmalısınız. Uyanık davrandığınız takdirde başkalarından önce harekete geçmiş olursunuz. Bu sizin için son derece şanslı ve mutlu bir dönem olabilir. Bu yüzden gelişmeleri dikkatli takip etmelisiniz. Bugün karşı cinsin kırıcı davranışlarıyla karşılaşmanız olasıdır. Özellikle birlikte olduğunuz insanın sizi önemsemez tavırları olabilir. İhmal edildiğinizi hatta sudan şeyler için atlatıldığınızı düşünebilirsiniz. Karşı tarafın ailesi sorun olabilir, fazla büyütmeyin.

____________________________________________________________

AKREP 

akjrep.jpgBugün bazı konularda anlama zorluğu çekmeniz olasıdır Bunlara dikkat ederseniz günü zararsız ve hatta oldukça da kazançlı kapatabilirsiniz. Bugün gereksiz alış veriş, gereksiz masraf ve eğer kullanan bir insansanız alkollü içeceklere eğilimli olabilirsiniz ancak bu gibi şeylerden fazla zarar görecek yapıda değilsiniz. Tabii kararınızı bilmeniz ve aşırıya kaçmamanız şartıyla. Bugün romantik bir yapıya da girebilirsiniz. Ancak romantizmde aşırıya kaçarsanız karşınızdaki kimseye komik de görünebilirsiniz. Bu nedenle davranışlarınızda ölçülü olmanızda yarar var.

_______________________________________________________________

YAY

yay.jpgBugün sırlarınızı ağzınızdan kaçırabilirsiniz. Eğer siz bir erkek yaysanız karşıcins ilişkilerinde, kadınsanız maddi açıdan şanslı olabilirsiniz. Bunun dışında bugün, erkekseniz parasal, kadınsanız duygusal açıdan da hareket kazanmanız ve bu alanlarda sürpriz olaylar yaşamanız olasıdır. Yani şanslı olduğunuz alanların dışında da başarılı olabilirsiniz. Bununla beraber hangi cinsiyetten olursanız olun, karşıcins ilişkilerinizde sözlerinizi kontrol altında tutmak zorundasınız. Birlikte olduğunuz kimseyi farkında olmadan k›rabilir ama neden kırıldığını anlamayabilirsiniz.

____________________________________________________________

OĞLAK 

oglak.gifBugün duygusal ilişkilerinizde içine kapanık bir tutum izleyebilirsiniz Hislerini açamamanız ve çoğunlukla bunların açığa çıkmasını engellemek için göstereceğiniz çabalar, sizi daha da gergin yapabilir. Bugün iletişimle ilgili konularda şanslısınız. En merak ettiğiniz konulardaki bilgi ve haberler size kolaylıkla ulaşabilir. Kafanız bilgi almaya, yeni şeyler öğrenmeye ve herhangi bir konunun en ince detayını yakalamaya açıktır. Yoğun bir çalışma dönemi içine girmektesiniz. Önceden göremediğiniz bu dönem sizi oldukça terletecek fakat sonuç olarak maddi ve manevi baz› kazançlar sağlayabileceksiniz.

___________________________________________________________

KOVA 

kova.gifGünlük rutin faaliyetlerinizde de bir çok şeyden olumlu sonuç alarak kendinizi güçlü hissedebilirsiniz. Bu ara gizli kapaklı işlerden uzak kalmalısınız. Ayrıca sır olarak sakladığınız şeylere dikkat edin. Öte yandan, baskıcı olman›z sizin düşündüğünüzün aksine zararlı olabilir. Özellikle mesleki konularda yakın ilişkiniz olan insanlarla aranızda bir problem çıkmasını istemiyorsanız onları yapamayacakları şeyler konusunda zorlamamalısınız. Ancak akıllıca davranarak her şeyin üstesinden gelebilirsiniz.

______________________________________________________________

BALIK 

balik.jpgGerilimler için huzursuzlaşmanız gereksiz. Bunlar sadece Astrolojik etkilerden kaynaklanmaktadır. Gerilimlerinizi atmaya gayret etmelisiniz. Bir süreden beri bazı kimseler aleyhinizde kulis faaliyetleri yapıyorlardı. Bugünlerde, söz konusu faaliyetlerin bazı belirtileriyle karşılaşabilirsiniz. Altında olduğunuz astrolojik etkiler size, insanlara karşı güvensizlik hisleri vermektedirler. Hiçbir ard niyet olmayan durumları bile şüpheyle karşılama eğilimlerindesiniz. Bu tutumdan direk bir zarar görmeseniz bile birçok konuda kendinizi engelliyorsunuz.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: